• Gorssel 1 eindigt op plaats 8

    Gorssel - Twello

    Zondag - 6 mei om 14.00 uur

    Uitslag 2 - 2

  • gorssel op bezoek bij koplopers

    Apeldoornse boys - Gorssel

    Zondag - 24 maart om 14.00 uur

    Uitslag 6 - 0

  • OFF-DAY  V.V.gorssel

    V.V. Gorssel 1 - Emst 1

    Zondag - 11 maart om 14.00 uur

    Uitslag 1 - 5

  • gorssel te sterk voor deventer

    Deventer 1 - V.V.Gorssel 1

    Zondag - 4 maart om 14.00 uur

    Uitslag 1 - 2

  • orderbos te sterk

    Gorssel 1 - Orderbos

    Zondag - 26 februari om 14.00 uur

    Uitslag 0 - 4

     

  • gorssel verliest van de koploper

    Gorssel 1 - Alexandria

    Zondag - 11 december om 14.00 uur

    Uitslag 2 - 4

  • gorssel boekt belangrijke winst

    Go Ahead 1 - V.V. Gorssel 1

    Zondag - 4 december om 14.00 uur

    Uitslag 0 - 2

  • Puntje bij Twello

    Twello 1 - V.V. Gorssel 1

    Zondag - 27 november om 14.00 uur

    Uitslag 1 - 1

  • Sallandia Maat(je) te groot

    Gorssel 1 - Sallandia 1

    Zondag - 13 november om 14.00 uur

    Uitslag 2 - 7

  • TKA oppermachtig

    TKA 1 - V.V. Gorssel 1.

    Zondag - 6 november om 14.00 uur

    Uitslag 5 - 1

Column: Spelers van Feyenoord zijn hypocriet

Geschreven door Jitse Bos.

Feyenoord leeft al geruime tijd in onzekerheid. Hoewel het sportief gezien in 2011 weer goed gaat met de Rotterdamse club, is het nog onduidelijk wat de toekomst met zich mee zal brengen. De vele talenten die in de Kuip rondlopen hebben een aflopend contract. Georginio Wijnaldum, Leroy Fer, Stefan de Vrij en Ron Vlaar zijn de vier basisspelers die nog steeds geen krabbel hebben gezet onder een nieuwe verbintenis. “Europees voetbal is een belangrijke factor in mijn besluit”, gaf Fer onlangs aan. Hypocriet vind ik dat.

Natuurlijk heeft hij wel gelijk, maar dan denkt hij alleen maar aan zich zelf. Veel Feyenoorders hebben dit jaar hun niveau niet gehaald. Pas na de winterstop lieten zij weer zien wel te kunnen voetballen.

Als je dan de ene week van PSV wint en de week erop bij VVV verliest, mag je niet roepen dat Europees voetbal de beslissende rol zal zijn in je besluit om bij Feyenoord te blijven. Want dat doel ligt juist in handen van de spelers zelf. Maar dat snappen deze mannen blijkbaar niet.

Je moet als speler van Feyenoord beseffen als je niet in staat bent met je club Europees voetbal te halen, dat je dan nog niet klaar met voor een hoger aangeschreven team. Het is jammer hoe het tegenwoordig gaat, maar het gedrag van deze vier Feyenoorders slaat werkelijk waar alles.

Het zou juist mooi zijn als je een afscheid verdient. Als een vertrek bij je club onafwendbaar is. Je hebt iets neergezet en de supporters kunnen je daardoor een vertrek niet kwalijk nemen. En daar hoort een simpele overwinning in Venlo zeker bij.

Als dit viertal bij Feyenoord blijft zie ik nog een mooie toekomst voor ze weggelegd. Een goed jaar draaien in Rotterdam en ze hebben in ieder geval al meer recht van spreken. In potentie zijn dit spelers voor het Nederlands elftal, maar het is aan hun om dat doel te bereiken.

Als ze nu al dit sterrengedrag gaan vertonen, zullen deze spelers de carrière volgen van de Andy van der Meyde’s en Mateja Kezman’s van deze wereld. Grote toekomst, mooie transfers, maar daarna verdrinken in het grote geld en de torenhoge verwachtingen. En dat wil niemand, denk ik.

column: bos gaat los

jancker

hoek base6 hawe rieberjo adp wingerd rodenburg fresco hafkamp bruggeman stormink