• We beginnen weer

    Gorssel 1 - Orderbos

    Zondag - 26 februari om 14.00 uur

  • gorssel verliest van de koploper

    Gorssel 1 - Alexandria

    Zondag - 11 december om 14.00 uur

    Uitslag 2 - 4

  • gorssel boekt belangrijke winst

    Go Ahead 1 - V.V. Gorssel 1

    Zondag - 4 december om 14.00 uur

    Uitslag 0 - 2

  • Puntje bij Twello

    Twello 1 - V.V. Gorssel 1

    Zondag - 27 november om 14.00 uur

    Uitslag 1 - 1

  • Sallandia Maat(je) te groot

    Gorssel 1 - Sallandia 1

    Zondag - 13 november om 14.00 uur

    Uitslag 2 - 7

  • TKA oppermachtig

    TKA 1 - V.V. Gorssel 1.

    Zondag - 6 november om 14.00 uur

    Uitslag 5 - 1

  • gorssel rolt dronten op

    Gorssel - Reaal Dronten

    Zondag - 30 oktober om 14.00 uur

    Uitslag 6 - 1

  • apeldoornse boys te sterk

    Gorssel - Apeldoornse boys

    Zondag - 9 oktober om 14.00 uur

    Uitslag 0 - 3

  • gorssel laat emst kansloos

    Emst 1 - V.V. Gorssel 1

    Zondag - 2 oktober om 14.00 uur

    Uitslag 1 - 3

  • gorssel verslaat sterk deventer

    V.V. Gorssel 1 - Deventer 1

    Zondag - 25 september om 14.00 uur

    Uitslag 4 - 2

Oud-voorzitter

Geschreven door Frank ten Zijthof.

Beste mensen,

Mijn voorzitterschap zit er na 5 jaar op. Ik heb deze taak met veel plezier uitgevoerd.Ik heb mede dankzij de inzet van mijn overige bestuursleden datgene voor de club kunnen doen, wat ik destijds voor ogen had.

-  Een club zijn eigen identiteit laten behouden en versterken. (geel-zwart)

-  Ambities binnen de reikwijdte van onze club nastreven. (1e /jeugd)

-  Gezonde aandacht voor onze jeugd (samenwerking/organisatie). Een speerpunt voor de  komende tijd!

-  De maatschappelijke ontwikkelingen meenemen in de gedragscodes van de club (Fair Play)

-  Inspelen op de informatieverstrekking (Web-site).

Tijdens mijn voorzitterschap heb ik oa. van dichtbij mogen genieten van het 75-jarig jubileum, het kampioenschap van het 1e elftal en de ontwikkelingen in de samenwerking met Epse. De hamer kan ik met een gerust hart doorgeven aan Gert Wesselink.

Hij zal zich in de loop van de tijd wel bekend maken bij een ieder, maar ik weet zeker dat Gert onze club vol enthousiasme en met een gezonde ambitie gaat leiden! 

Ik wil iedereen binnen de vereniging bedanken voor hun bijdrage aan de club. Wanneer ik om me heen kijk zie ik een gezonde club, die nog veel potentie heeft voor de toekomst. De club is in beweging en dat geeft aan dat er veel te winnen valt. Luisterend naar kritische geluiden, is het mogelijk om de club scherp te houden.

VV-Gorssel is een club voor iedereen en het is van het grootste belang dat iedereen zich hier thuis voelt!

groet,

Frank

Van onze nieuwe voorzitter…

Geschreven door Gert Wesselink.

Gert Wesselink, de nieuwe voorzitter...  Erg leuk om te ervaren dat ik tegenwoordig regelmatig in het dorp Gorssel wordt aangesproken als “mijnheer de voorzitter”. Via deze weg wil ik de leden van de v.v.Gorssel een korte uitleg geven over wie ik ben, hoe ik over de club denk, waarom ik voorzitter wil zijn en natuurlijk iets over de plannen.

Ik begin dus met mezelf. 52 jaar, geboren te Deventer, getrouwd met Nicolette Witjens, die sinds haar 3e jaar getogen is in Epse / Gorssel, vader van 2 voetballende jongens (Pim – 20 jaar  en Jurriaan – 18 jaar), directeur en eigenaar van LearningOnLine, een bedrijf dat zich bezig houdt met ontwikkeling van e-learning producten. Sinds een jaar of 14 ben ik als leider en ook op andere manieren betrokken bij v.v.Gorssel.

column: bos gaat los

jancker

hoek base6 hawe rieberjo adp wingerd rodenburg fresco hafkamp bruggeman stormink